Пошукова форма

«Педагогіка пригод» - є  унікальною методикою роботи з дітьми та підлітками, що допомагає розвивати особистість дитини, зміцнювати почуття власної гідності, відчуття контролю над власним життям.  Діти вчаться дотримуватися правил та йти на компроміси, одразу можуть відстежувати наслідки прийнятих ними рішень.

Педагогіка пригод розвиває довіру до педагогів, членів групи, сприяє співробітництву в команді та лояльності. Крім того, діти вивчають природу, вчаться цінувати її та здобувають гармонію у спілкуванні з нею.

«Педагогіка пригод» надає можливість навчатися безпосередньо через інтелект, емоції та дії.

Ключовим поняттям педагогіки пригод є переживання (досвід пригоди). Переживання - це така позитивна небуденна подія в житті людини, яке сильно відрізняється від її повсякденного життя та надовго зберігається в пам'яті. Завдяки «Педагогіці пригод» дитина потрапляє в простір, де може пережити багато позитивних вражень, пов'язаних з природою.

Фізичні, психологічні та соціальні виклики, які виникають під час реалізації проекту «Педагогіки пригод», допомагають дітям відчути себе успішними у вирішенні життєвих питань.

 

Кожного року здійснюються, як мінімум 5 проектів у цьому напрямку:

  • школа парапланеризму;
  • похід у гори;
  • сплав на воді;
  • зимовій табір (сноубординг; катання на лижах)
  • літній табір на природі.

 

Крім масштабних проектів, щомісяця ми реалізуємо невеликі «пригоди»: одноденні походи, сплав на каное, велопоходи.

Допомогти