Пошукова форма

В липні нам вдалося провести ще один літній табір для дітей-сиріт, дітей з неблагополучних, малозабезпечених та прийомних сімей Броварського району. Такі табори Дитячий центр "Сонячне світло" проводить ще з 2001 року. 

Табір як завжди проводився на острові Любичів, найбільшому в Україні річковому острові, у дві зміни, для дітей молодшого віку (від 6 років) та для старших дітей (від 12 років).  Всього нам вдалося задіяти близько 200 дітей! 

Вже другий рік поспіль ми організовуємо табір у стилі індіанського містечка - "Living like Indians". Це означає, що ми живемо в наметовому поселенні зі справжніми індіанськими тіпі, вчимося добувати вогонь, стріляти з лука, ловити рибу, плести вузли та багато всього іншого в індіанському дусі. Крім того, всі мешканці табору розподіляються у різні індіанські племена з власною територією, тотемами та індіанськими іменами. 
Така концепція табору допомагає поєднати всіх наших учасників, сприяє єдності та згуртованості. Більш того, індіанські випробування дітей відповідають методиці Педагогіка пригод, метою якої є через активності сформувати у дітей відчуття власної спроможності, сили та впевненості в собі.

Членів команди Дитячого центру "Сонячне світло" в організації та проведенні літнього табору як завжди підтримали волонтери як з України, так й з інших країн. Цього року  до нас приїхали волонтери з Польщі, Німеччини, США, Швейцарії, Мексики та Ізраїлю. Вони відповідали та організовували всі творчі та спортивні досягнення діток.

Це були два тижні незабутніх емоцій, вражаючих пригод, відчуття власних можливостей, сили та взаємопідтримки. За час у таборі ми стали справжніми індіанцями та одним великим дружнім племенем.

Дякуємо всім, хто підтримав, допомагав та вірив у нас! 
До зустрічі наступного року!

Допомогти